Dzienny opiekun

Dzienny Opiekun  Anna Matak z 11 – sto letnim doświadczeniem w opiece nad dziećmi do lat 3. Sprawuje opiekę nad 5 dzieci pod adresem: Wrocław, ul. Ołtaszyńska 8 nad żłobkiem Konik na biegunach. Dzienna Opieka trwa od godziny 7:00 do 17:00. Mamy taras i ogród z piaskownicą, drzewami, krzewami i ogródkiem warzywnym. W wychowaniu wykorzystywane są elementy pedagogiki Marii Montessori oraz pedagogiki Reggio Emila. Możliwe są zajęcia dodatkowe:

  1. Sam Alty: (native speaker z Nowej Zelandii), raz  w miesiącu angielski i muzyka z gitarą, bębnami i innymi instrumentami,
  2. Dogoterapia, Profesor Pies, raz w miesiącu,
  3. Terapia ręki, Joanna Bielska, zajęcia raz w tygodniu,
  4. Rytmika, Mateusz Kwapień, zajęcia raz w tygodniu muzyczne z klawiszami, akordeonem kub gitarą,
  5. Rytmika, Kasia Rosochowicz, pianino, raz w tygodniu,
  6. Sensoplastyka, Katarzyna Religa, raz w miesiącu,
  7. Logopeda, psycholog dziecięcy i fizjoterapeuta jak jest potrzeba.

Opłata rezerwacyjna (umowa roczna) jeśli miejsce jest rezerwowane wcześniej to kwota 600 zł. Opłata ta przechodzi po podpisaniu umowy docelowej na opłatę roczną.

Czesne 966 zł (przy dotacji z Gminy Wrocław).

Czesne komercyjne (bez dotacji z Gminy Wr.) od 1.01.2024 miesięczne w zależności od liczby godzin dziennie pobytu maluszka przy  8 h / dziennie to 1400 zł, 9 h / dziennie to 1500 zł a  10 h / dziennie to 1600 zł.

Może Państwo mają uprawnienia do 400 +. To proszę o wniosek do ZUS.

 Jedzonko:  za dietę podstawową od 1.09.23 koszt 19,50 zł. Jeśli wegetariańską, bezmleczną czy bezjajeczną to po: 2 zł więcej. Jest też bezglutenowa.